culinaire-reis-italiaanse-kok-style-in-travel-verona

Presentatie Culinaire Reis naar Italië

Op woensdag 21 april was de presentatie van Culinair Italië bij Style in Travel (onze reispartner) waarin Remco Borsato de culinaire aspecten heeft uitgediept van de Italiaanse cultuur. Ook de steden die aanstaande september worden bezocht worden toegelicht en wat je kan verwachten van deze unieke culinaire reis die Remco & Ylenia samen met Style in Travel hebben georganiseerd (er zijn nog een aantal plekken over ;-)).

Het eerste deel is dus gepresenteerd door Remco Borsato en zal over het culinaire aspect gaan van deze reis. Het tweede gedeelte van de video wordt uitgebreid gesproken over de WAANZINNIGE wijnen die Italië rijk is. Deze presentatie is verzorgd door winewriter en top vinoloog Ellen Dekkers.

Bekijk de presentatie in onderstaande video!

Deel dit artikel of recept met je vrienden!
Remco Borsato
Remco Borsato

Remco Borsato is een gepassioneerde Italiaanse kok met meer dan 20 jaar ervaring. Hij deelt zijn diepgaande kennis van Italiaanse producten, ingrediënten en wijnen door middel van kookworkshops, culinaire reizen en het organiseren van bijzondere TuinDiners met traditionele Italiaanse gerechten.

Remco en zijn vrouw Ylenia, docente Italiaans, organiseren al sinds 2010 ieder jaar 40 TuinDiners. Hij schrijft met passie over de Italiaanse eetcultuur en deelt zijn favoriete traditionele familierecepten op TuinDiner.nl

Artikelen: 421